Kadıköy Hurdacı

Kadıköy hurdacı hurda alımlarında bir telefon kadar uzağınızda. Hurda fiyatlarını araştırmaya son veren firmamız en iyi fiyatları sunarak hurda alımı yapmaktadır. İstanbul’un gözde semtlerinden Kadıköy’de hurda alan firmayız. Bundan dolayı sizlere araç yollayarak yerinde hurda alımı yapıyoruz. Hurda birikim gereken aynı zamanda da yer kaplayan durumlarda dönüşümlü olarak günlük haftalık aylık fark etmeden sürekli gelerek yerinde hurda alıyoruz. Atıl duruma gelmiş makine ve kullanım ömrü bitmiş malzemeleri alıyoruz. Bakır kablo, kağıt yada plastik fark etmeksizin her türden hurda alımımız devam etmektedir. Hurda olarak birikim konteyner hizmeti de sağlayabilen firmamız geri dönüşüme önem vermektedir. Ayrıca hurda alan firma olarak demir hurdası, bakır hurdası alan firmamızın fiyatlarını ürünler bölümünden öğrenebilirsiniz. Firmamız hurda fiyatları için araştırma yapar ve sizlere sunar. Böylece fiyat araştırma işini sizin yerinize yapar.  Şirketin gezen araçları sayesinde Kadıköy’ün her sokağına kadar gelmektedir. Hurda alımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

kadıköy hurdacıKadıköy hurdacı ve Geri Dönüşüm Hizmeti

Kadıköy ilçesinde hurda alan firmamız geri dönüşüme katkı sağlayan bir kuruluştur. Geri dönüşümün öneminin farkında olan firmamız kağıt hurdası, demir hurdası ve bakır hurdası alıyor ve değerinde nakit dönüşümlerini sağlıyoruz. Geri dönüştürülebilir materyallerin uzun listesi göz önüne alındığında elinizde bulunan ve hurda olan her türden materyali nakit olarak alıyoruz. Kadıköy hurdacı hurda alımlarında ve hurdaların taşınmasında sizlerin yanınızda bulunmaktadır. İstanbul’un her ilçesinde hurda alan firmamızın kendi araçları ile hızlı şekilde adresten hurda alıyoruz. Firmamız bina yıkım karşılığı hurda almasının dışında fabrika sökümü ve şantiye temizliği gibi işleri de yapmaktadır. Firmamızın deneyimi ve çalışanlarının tecrübesi sayesinde işini söz verdiği zamanda gerçekleştirir.

Firmamız kendi çalışanları ile çalıştığı için her türlü sorunda muhatap olarak firmamız olmaktadır. Böylece karşınızda kurumsal bir kişi bulacaksınız. Böylece hurda fiyat değerlendirmesinde size yardımcı olmaya devam ediyoruz. Üstelik ödemeleri nakit yaparak anlık değerlendirme sağlıyoruz. Bununla birlikte Kadıköy ilçesinde hurda alan diğer firmalardan farkımız kurumsal ve işini severek yapan çalışanlarımızın olmasıdır. Bize ulaşmak çok kolay iletişim sayfamızdan e-mail ve telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Hurdacı

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.