Hurda Demir

Hurda demir alanında en iyi fiyatı biz veriyoruz. Bu sözümüze inanıp inanmamak sizin seçiminiz. Belki bir kaçınızın aklında bir soru işareti belirecek. Nasıl, acaba mı? Gibi sorular aklınızda dönüp dolaşacak. Bütün bu soruların cevaplarını bulmak ve artık kafanızı rahatlatmak istiyorsanız sizi en kısa zaman da demir hurdalarınız ile beklemekteyiz.

İstanbul Avrupa yakasın da hurdacılar arasında Avcılar, Bağcılar,  Bakırköy, Başakşehir ilçelerinin demir hurda fiyatlarını belirleyen lider ve öncü firmalardanız. Biz bu kadar tanınıp, ünümüzü bu kadar kişiye duyurabildiysek size de duyurabiliriz. Yeter ki siz bizleri dinleyin ve demir hurdalarınızla birlikte bizlere gelin.  Ondan sonrası zaten çorap söküğü gibi kendiliğinden gelecektir.

İstanbul’un Avrupa yakasın da adımızı duyurduk, birkaç ilçenin demir hurdası fiyatlarını belirledik de Anadolu yakasında boş oturup, oraya bir şey yapmadık mı. Tabii ki yaptık.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan hurdacılar arasın da Pendik, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz ilçelerinin demir hurda fiyatlarını belirleyen bizleriz. Siz İstanbul’un hangi yakasın da olursanız olun biz sizleri demir hurdalarınız ile birlikte ağırlamaya, karşılamaya hazırız. Yeter ki bizleri tercih edin.

Hurda Demir Alan Hurdacı

Aklınız da demir hurda  fiyatı konusun da hiçbir şüphe olmasın. Bakın hem Avrupa hem de Anadolu yakalarının toplam da sekiz ilçesinin hurda demir fiyatlarını belirledik ve bundan sonra ki süreçte de belirlemeye devam edeceğiz. Güvenilmesek, beğenilmesek bir daha tercih edilmeyiz. Bu mantıkta düşünerek içinizi rahatlatabilirsiniz. Daha da olmadı siz demir hurdalarınız ile birlikte bize gelin biz sizin kafanızda olumsuz ya da anlamlandıramadığınız düşünceyi olumluya veya sizin lehinize çevirelim. Bu işten siz karlı çıkın.

Demir hurdalarınızın artık yanlış yerlere gidip daha fazla heba ve ziyan olmasına izin vermeyin. Buna bir dur deyin. Bunu da başarabilmek için yapmanız gereken tek şey demir hurdalarınızı bize getirmektir. Biz İstanbul demir hurdacılar olarak hem hurda hem de geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. Sizden aldığınız hurda demirleri geri dönüşüm alanında fabrikalarda işlemekteyiz. Siz demir hurdalarınızın satım işlemini yapıyorsunuz ve karşılığın da parasını alıp güle güle yiyorsunuz sizin bu alım satım da işiniz bitmiş oluyor. Fakat biz hurdacıların henüz daha bitmiyor. Dediğimiz gibi sizden aldığımız demir hurdalarını geri dönüşüm alanın da işliyor ve yeniden kullanılabilir formlara dönüştürüyoruz. Bundan önce parçalama işlemini yapıyoruz ki bu en fazla zamanımızı alıyor. Bu kadar uzun bir işlem ile uğraşıyoruz. Elimizdekiler hurda demir de olsa bir tek parçasının ziyan olmasına izin vermemek için canla başla çalışmaktayız.

Sizde iş birliği yapmak ve sonucunda yüzünüzün güleceği bir alım satım işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız bizleri tercih ediniz.

Hurda Bakır

Bakır kırmızı ve kahverengi bir görüntüsü olan  dünya da hemen hemen tüm bölgelerde bulunan ve de elektriği iyi ileten bir metaldir. Çok önemli ve değerli metal grubu sınıfındadır.  Nereler de kullanılır diye bakarsak;

Elektrik ve elektronik sanayi, inşaat sanayi, ulaşım sanayi, boya sanayi, kuyumculuk. Bular dışında kullanım alanı geniştir. Teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesi ile birlikte bakır da hayatımız da daha çok yer almaya başlamıştır.

Gelelim şimdi bakır hurdasına. Evet bakır bu kadar iyi, bu kadar kullanışlı ama bir yere kadar ömürleri dolduğu zaman hurda sınıfında yerini almaktadır. Biz İstanbul Bakır Hurdacıları olarak istiyoruz ki hurda bakırların doğru yerlere gitmesi. Bunun için sizlere buradan sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Sizde bizim bu seslenişimize kulak verip ondan sonra da bakır hurdalarınız ile birlikte bizlere gelirseniz çok mutlu olur ve sizleri de mutlu bir şekilde göndeririz.

Hurda Bakır Alan Yerler

İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakaların da hurda bakır alımları yapmaktayız. Peki hangi ilçelerden bakır hurda alımı yapıyoruz gelin hep birlikte bakalım.

Avrupa yakası; Küçükçekmece, Büyükçekmece,  Bahçelievler, Beylikdüzü

Anadolu yakası; Ataşehir, Ümraniye, Şile ilçelerinden bakır hurda alımları yapılmaktadır.

Hurda fiyatı nedir, bakır hurda fiyatı ne kadar, tahmini ya da genel de kaçtan veriyor- alıyorsunuz gibi soruların biz toplu bir cevabını verelim ve sizleri daha fazla merakta da bırakmayalım. Öncelikle her gün piyasa analizi yapıyor rakip firmalarımız ne vermiş durumları ne diye bir göz gezdiriyoruz ondan sonra biz kendi fiyat listemizi belirliyor siz değerli müşterilerimize öyle o fiyat doğrultusun da hizmet veriyoruz. Sizin eliniz de ne kadar çok bakır hurdası olursa fiyat da onunla birlikte doğru orantılı olarak artacaktır. Aslında bir nevi fiyatı sizlerde belirliyorsunuz da diyebiliriz.

Hatta şunu da söyleyelim. Avrupa yakasın da Eyüp ilçesi ve Anadolu yakasın da Pendik ilçesinin bakır hurda fiyatları konusun da görüş bildirdik ve onların bakır hurda fiyatlarını belirlerken bizim görüşlerimizden yararlanıp görüş birlikteliğine karar verip hurda fiyatlarını bu doğrultu da şekillendirdiler. Bu da diğer hurdacılar arasın da daha çok tercih edilmelerine ve seçilmelerine neden olmuştur.

Biz sizleri en kısa zaman da beklemekteyiz. Siz de gelin bakır hurdalarınız hem size hem de bize kazandırsın. Bu alım satım işlemi de mutlu bir şekilde yolunu bulsun. Bakır hurdası satın alıyoruz. Hurda bakır için en iyi fiyatları veriyoruz.

Hurda Alüminyum

Her çeşit hurda alım satımı yapan ve bu alım satımı yaparken de güvenilir, en çok tercih edilen ve hurdaya verdiği fiyatlar ile dikkatleri üzerine çeken firmamız şimdide alüminyum hurda alımı yapmaktadır. Eliniz de, eviniz de, iş yerleriniz de kısaca sizin bulunduğunuz ortam da alüminyum hurdalarınız varsa onları bize satabilirsiniz. Biz sizden hurda alüminyumları seve seve almaya razı ve de hazırız.

Alüminyum hurdalarınızı satarak hem para kazanmış olacaksınız hem sizlere yer açılacak ve bu alüminyum hurdalarının daha fazla yer işgal etmesine bir son vermiş olacaksınız. Neresinden bakarsanız bakın sizin için karlı bir alım satım işlemi olacaktır. Bunun güvencesini biz şimdiden veriyoruz ve hurda alım satım işlemi bitince de bu güvenceyi size bizzat göstermiş oluyoruz.

Hurda fiyatı konusunda kilo ile alüminyum hurda alımı yapılmaktadır. Biz firma olarak piyasa araştırması yapıp, müşterilerimizin memnun olacağı, hem müşterilerimizin hem de bizim bu işten mutlu ayrılacağımız bir fiyat belirlemesi yapıyoruz. Siz ister alüminyum hurdalarınız ile birlikte bize gelin biz tartalım hurdaları öyle fiyat biçip ücretini söyleyelim isterseniz de siz kendiniz tartın ya da tahmini bir rakam söyleyin biz de yine kendi belirlediğimiz fiyat ile bunu ilişkilendirip ücretinin ne kadar olacağını sizlere söyleyelim. Burada seçim tamamen sizlere aittir. Bugüne kadar alüminyum hurdalarına verdiğimiz fiyattan hoşnut olmayan hiçbir müşterimiz olmadı. Bu yüzden alüminyum hurda fiyatı konusunda dikkatler hep bizlerin üzerindedir. Bu kadar nüfusun çok yoğun olduğu İstanbul ilinde biz İstanbul Alüminyum Hurda alan bir firma olarak adımızı duyurduk hem de fiyat konusunda. Bu bizim için çok güzel bir başarıdır. Sizde gelin bizim bu mutluluğumuzdan bir parça alın. Size de mutluluk pastamızdan ikram edelim. Yalnız gelirken alüminyum hurdalarınızı da getirmeyi unutmayın. Olur mu?

Hurda Alüminyum Geri Dönüşümü

İstanbul geri dönüşümcüler arasın da yerimizi çoktan aldık. Birçok çeşitten hurdayı geri dönüşüm alanında kullanıyorduk şimdi de bunların yanına alüminyum hurdalarını da eklemiş durumdayız. Sizler için bu kadar canla başla çalışıyoruz. Siz de bizlere bunun karşılığın da alüminyum hurdalarınızı satarsanız çok memnun oluruz.

Bizleri telefondan arayabilir ya da whatsapptan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapılır aramalarınız karşılığını bulur beklemenize müsaade etmeyiz. Alım satım işlemi de ne kısa sürede ve hızlı bir şekilde yapılır. Güven çerçevesinde tabii ki.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasını ayırmaksızın Avcılar, Kartal, Beşiktaş, Beyoğlu, Maltepe, Beykoz hurdacıları olarak da siz değerli ve güzide müşterilerimize hizmet vermektedir. İster buralarda bulunan yerlerimize gelin isterseniz de siz bizleri arayın biz yerinden hurda alımı yapmak üzere sizlerin yanına gelelim ve orada alım satım işlemini gerçekleştirelim. Ve paranızı hemen o anda hızlıca nakit olarak size elden teslim edelim. Her şey bu kadar hızlı bir şekilde olup biterken siz daha neyi bekliyorsunuz. Hadiyin alüminyum hurdalarınız ile birlikte bizler sizleri beklemekteyiz.  Alüminyum hurdası için en iyi fiyat ile nakit ödeme imkanı sunuyoruz.

Hurda Sarı

Sarı hurdası satmak için hemen bizi arayın. Hurda sarı pirinç için yüksek fiyatlardan alım yapıyoruz.

Hurda Krom

Krom hurdası diğer demir, alüminyum, çinko hurdalara göre bir tık değeri bulunur. Sebebi ise krom madeninin çıkartımı zor ve işlenmesi de bir o kadar zordur. Bu da o maden ve o madenden yapılacak eşyaları değerli kılmaktadır. Bu kadar değerli bir hurdayı da işten anlayan kişilere vermek satmak gerekir.

İstanbul hurdacı firması olarak kromun bu değerini çok iyi biliyor ve bu nedenle de firmamızda işinin ehli uzmanlar ve iyi çalışan elemanlarla birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

En iyi ve en güncel fiyatlar ile karşınıza çıkmaktayız. Firmamız her gün ve her hafta sonunda durum değerlendirmesi yaparak eksik yanlarımızı düşünür, sorgular bir sonraki hafta bunları tamamlayarak tam olarak sizlere en iyi en kaliteli hizmeti verecek bir şekilde karşınıza çıkarız. Gün bitimlerinde toplantılar, durum değerlendirmeleri yapmaktayız. Bütün bunları yapmaktaki amacımız ve maksadımız siz değerli müşterilerimize iyi bir hizmet verebilmek içindir. Ve neredeydik şuan nereye geldik diye de kendimizi sorgulamaktayız. Bu sayede firmamız İstanbul hurdacılar arasında en göze çarpan firma olmaktadır.

Fiyatlar hem piyasayla hem de kromun çeşidi ile farklılık göstermektedir. Krom çeşidi derken tam olarak neyden bahsediyoruz hemen söyleyelim. Krom iki çeşittir. Bunlar 310 ve 430 sınıfıdır. Bunlardan 310 sınıfında olan krom yüksek değerdedir.  Burada önemli olan bu çeşitte ki kromu bulmak değil krom hurdasını doğru adrese satabilmek, ulaştırabilmektir. Sizler elinizde bulunan krom hurdalarınız için bizleri arayın bizler gelip yerinden alım satım işlemimizi gerçekleştirip nakit olarak ücretinizi size ödeyelim. Gelin hep birlikte krom hurdalarını doğru adrese ulaştıralım ve doğru ellerde yeniden kullanıma kavuşturulsun.

Hurda Krom Paslanmaz Hurdası Alımlarımız

İstanbul’un Avrupa yakasın da krom hurdası aldığımız ilçeler;

Avcılar, Başakşehir,  Beylikdüzü, Güngören, Kağıthane, Eyüp, Silivri

İstanbul’un Anadolu yakasın da krom hurdası aldığımız ilçeler;   

Çekmeköy, Kadıköy,  Ümraniye, Kartal, Tuzla, Şile, Maltepe

Krom hurdasından yana hurdacınız sizin de bizler olalım. Zarara uğramamak için sizler de bizleri tercih ediniz. Krom hurdasına en iyi fiyatı veren firmamız bu kadar çalışıp sizler için en iyisini istemektedir. Buradan sizlere sesleniyor. Sizler de bizim bu sesimize kulak verip bizleri tercih ediniz ve artık krom hurdalarının ziyan, heba olmasına dur diyelim. Hem krom hurdalarını bu dertten kurtaralım hem de sizler krom hurdalarınızdan artık eksik, yanlış para almayın tam ederi karşılığını alın ve sizin de yüzünüz gülsün. Mutlu bir alım satım işlemi için sizleri krom hurdalarınızla birlikte beklemekteyiz. Krom hurdası alım yaptığımız yerleri yukarıda belirttik buralardan hangisine yakınsanız herhangi birine gidebilirsiniz. Yer hiç fark etmez önemli olan krom hurdalarınız için tercihinizin biz olması. İyi günler dileriz. Krom hurdası alımlarımız devam ediyor. Hurda paslanmaz krom için en iyi fiyatlar ile yerinizde alım yapıyoruz.

çatalca hurdacı

Hurda Kablo

Stokladığınız, bir gün lazım olur diye bir yerlere kaldırıp sakladığınız kablolarınızı satmanın artık vakti geldi. Artık boş yere yer işgal etmesine son verip kablo hurdası diye onları nitelendirip bize satabilirsiniz. Ederi karşılığı kuruşu kuruşuna sizlere ödenmektedir. Hurda fiyatı konusun da hiç şüpheniz olmasın. İstanbul’un her semtinden hurda kablo alımları yapmaktayız. Büyük bir firma ve geniş kitlelere sahibiz. Sizler için daha da büyümeye ve faydalı olmaya devam ediyoruz.

İlk öncelikle sizlere şu sorunun cevabını vererek başlamak istiyoruz. Hurda kablo fiyatı nedir, ne kadardır sorusu. Evet kısa ve net olarak bu soruya şöyle bir cevap verebiliriz. Eliniz de bulunan kablo çeşidine göre hurda fiyatı artmaktadır. Yani elinizdeki kablo çeşidi her ne ise o ölçü de fiyatlar şekillenmektedir. Kablo çeşitleri de tek damar, enerji kablosu, çelik zırhlı kablo, ptt kablosu, vb. Örneğin elektrik sektörün de kullanılan kabloların içerisin de bakır vardır. Ki bakır en önemli metal ve hurda çeşitlerinden birisidir. Hem alıcısına hem satıcısına büyük işler kazandırmaktadır. Geri dönüşüm alanın da bakırın önemi büyüktür. Bu yüzden bazı hurdacılar sadece bakır hurda kablo alımı yapmaktadır. Biz hem hurdacı hem de bir geri dönüşümcü olarak hizmet verdiğimiz için kablo hurdası çeşidi ayrımı yapmamaktayız. Rakip hurdacılar arasın da en iyi fiyatı bizim firmamız vermektedir. Siz de kablo hurda konusun da en iyi fiyatı almak istiyorsanız bizleri tercih ediniz.

Size ufak bir tüyo da verelim. Kablo hurdalarınızın değerini yükseltmek ve beraberin de fiyatını artırmak istiyorsanız kablo soyma işlemi yapabilirsiniz. Ve hatta bir tüyo daha size soyduğunuz kısım plastik olarak geçmektedir. Onu da ayrı olarak satabilirsiniz. Hem kablo içi hem de kablo dışından ayrı ayrı para kazanabilirsiniz. Ya da yok ben yapamam, kim uğraşacak derseniz de direkt öylece bütün kablo halinde de satabilirsiniz. Seçim tamamiyle sizlere aittir.

Hurda Kablo Satın Alıyoruz

İstanbul hurdacı firması olarak amacımız siz değerli müşterilerimize güler yüzlü, kaliteli, müşteri memnuniyeti yüksek, dürüst bir hizmet sunmak. Bir kere geldiğiniz de alım satım işlemi gerçekleştirdiğiniz de sürekli bizleri tercih edeceğinize inanıyor ve sizleri de inandırmak istiyoruz. Yaptığımız alım satım işleminin devamlı ve sürekli olması istiyoruz.

Sigaranın bağımlılık yaptığı gibi bizde hurdalara verdiğimiz fiyat ile bağımlılık yapıyoruz. Yalnız sigara kötü bağımlılık, bizimkisi ise iyi bağımlılık. Buranın altını çizelim özellikle de belirtelim. Biz sizleri her daim İstanbul’un neresinde olursanız olun bekliyoruz. Siz de kablolarınız ile ister kendiniz gelin isterseniz de bizi arayın bizler gelip alalım.

Yıkılacak, yıkım emri verilmiş bir bina yapınız varsa da bizleri arayabilirsiniz. Buralardan da firmamız kablo sökümünü bizzat kendimiz yapıp ücretini yine sizlere anında nakit olarak vermekteyiz. Böyle bir kolaylık ve hizmeti sizlere firma olarak sağlamış bulunmaktayız. İşinde başarılı tuttuğunu koparan bir ekip ile çalışmaktayız.

Yapmanız gerek basit. Bizleri aramak ya da yerimizde ziyaret etmek. Kablo hurdası geri dönüşümü için adrese hurdacı ekiplerimizi gönderiyoruz.

Hurda Çinko

Günlük hayatımız da kullanım bakımından baktığımız da en öncelikli olarak demir, bakır, alüminyum gelmektedir. Ve bunlardan sonra da çinko yerini almaktadır. Özellikle sanayide geniş kullanım alanına sahiptir. Bu kadar geniş kullanıma sahip olan çinko elbette ki ömrü bitince hurdacılıkta yerini alacaktır. Biz hurdacılar arasında da en çok alınan ve alıma ihtiyaç duyulan bir metal grubundadır çinko.

Çinko alan yerler, İstanbul da çinko hurdacısı, en iyi fiyat veren çinko hurdacısı gibi aramaların karşılığı olarak direkt bizler çıkmaktayız. İstanbul hurdacılar arasında adımızı yaptığımız dürüst işler sayesinde duyurduk. Herkes bizi bu kadar tanıyor, tercih ediyor siz hala duymadınız mı? Olsun geç olsun da güç olmasın demişler. Bundan sonra çinko hurdalarınız için tek ve doğru adres bizleriz.

İstanbul da ilk olarak Avrupa yakasın da Fatih ilçesinde Anadolu yakasında da Üsküdar  ilçesinde başladık ve şuan İstanbul’un  her  kesiminden çinko hurda alımları yapmaktayız. Köklü bir hurdacı firması olarak varlığımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.  Firma olarak günden güne değişmekte ve gelişmekteyiz. Gelin sizde bizimle birlikte bu değişim ve gelişimin bir parçası olun. Sizin de bir katkınız olsun.

Hurda Çinko Alan Firmalar

Sizler elinizde bulunan miktarı ne kadar olursa olsun çinko hurdalarınız için bizleri arayın ondan sonraki nakliye, tartım gibi işleri siz hiç elinizi dahi sürmeden bizler ekibimiz ile birlikte yapalım. Ondan sonra da sizlere ederi ne kadarsa onu nakit olarak verelim.

En güncel fiyat belirlenerek hurdalarınız tartılır ona göre fiyat biçilir ve anında elden nakit olarak ödemesi yapılır. Firmamız alanında usta, iyi bir ekip, iş birliğinin önemi bilinip iş birliği ile ekip çerçevesinde hurda nakliye, tartım, boşaltım işlemleri yapılmaktadır. Yaptığımız hurda alım satımlarının aksamaması için yeterli sayıda eleman ile çalışmaktayız.

Çinko hurdalarınız için sitemizde yer alan telefon numarasını arayarak ister konuşup bilgi alabilir, isterseniz de whatsapptan çinko hurdalarınızın fotoğrafını çekip bilgi alıp ondan sonra da satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken bu kadar basitken ve de sonunda sizin karlı çıkacağınız bir alım satım işlemi olacağını önceden sizlere söylüyorken gelin sizler de çinko hurdalarınız için seçiminiz biz olalım. Çinko hurdalarınız ile birlikte sizleri en yakın ve kısa zamanda bekliyoruz. Sağlıklı, mutlu günler dileriz. Çinko hurdası için en iyi fiyatlar ile adresten alım imkanımız vardır.