Hurda Bakır

Bakır kırmızı ve kahverengi bir görüntüsü olan  dünya da hemen hemen tüm bölgelerde bulunan ve de elektriği iyi ileten bir metaldir. Çok önemli ve değerli metal grubu sınıfındadır.  Nereler de kullanılır diye bakarsak;

Elektrik ve elektronik sanayi, inşaat sanayi, ulaşım sanayi, boya sanayi, kuyumculuk. Bular dışında kullanım alanı geniştir. Teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesi ile birlikte bakır da hayatımız da daha çok yer almaya başlamıştır.

Gelelim şimdi bakır hurdasına. Evet bakır bu kadar iyi, bu kadar kullanışlı ama bir yere kadar ömürleri dolduğu zaman hurda sınıfında yerini almaktadır. Biz İstanbul Bakır Hurdacıları olarak istiyoruz ki hurda bakırların doğru yerlere gitmesi. Bunun için sizlere buradan sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Sizde bizim bu seslenişimize kulak verip ondan sonra da bakır hurdalarınız ile birlikte bizlere gelirseniz çok mutlu olur ve sizleri de mutlu bir şekilde göndeririz.

Hurda Bakır Alan Yerler

İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakaların da hurda bakır alımları yapmaktayız. Peki hangi ilçelerden bakır hurda alımı yapıyoruz gelin hep birlikte bakalım.

Avrupa yakası; Küçükçekmece, Büyükçekmece,  Bahçelievler, Beylikdüzü

Anadolu yakası; Ataşehir, Ümraniye, Şile ilçelerinden bakır hurda alımları yapılmaktadır.

Hurda fiyatı nedir, bakır hurda fiyatı ne kadar, tahmini ya da genel de kaçtan veriyor- alıyorsunuz gibi soruların biz toplu bir cevabını verelim ve sizleri daha fazla merakta da bırakmayalım. Öncelikle her gün piyasa analizi yapıyor rakip firmalarımız ne vermiş durumları ne diye bir göz gezdiriyoruz ondan sonra biz kendi fiyat listemizi belirliyor siz değerli müşterilerimize öyle o fiyat doğrultusun da hizmet veriyoruz. Sizin eliniz de ne kadar çok bakır hurdası olursa fiyat da onunla birlikte doğru orantılı olarak artacaktır. Aslında bir nevi fiyatı sizlerde belirliyorsunuz da diyebiliriz.

Hatta şunu da söyleyelim. Avrupa yakasın da Eyüp ilçesi ve Anadolu yakasın da Pendik ilçesinin bakır hurda fiyatları konusun da görüş bildirdik ve onların bakır hurda fiyatlarını belirlerken bizim görüşlerimizden yararlanıp görüş birlikteliğine karar verip hurda fiyatlarını bu doğrultu da şekillendirdiler. Bu da diğer hurdacılar arasın da daha çok tercih edilmelerine ve seçilmelerine neden olmuştur.

Biz sizleri en kısa zaman da beklemekteyiz. Siz de gelin bakır hurdalarınız hem size hem de bize kazandırsın. Bu alım satım işlemi de mutlu bir şekilde yolunu bulsun. Bakır hurdası satın alıyoruz. Hurda bakır için en iyi fiyatları veriyoruz.