Hurda Çinko

Günlük hayatımız da kullanım bakımından baktığımız da en öncelikli olarak demir, bakır, alüminyum gelmektedir. Ve bunlardan sonra da çinko yerini almaktadır. Özellikle sanayide geniş kullanım alanına sahiptir. Bu kadar geniş kullanıma sahip olan çinko elbette ki ömrü bitince hurdacılıkta yerini alacaktır. Biz hurdacılar arasında da en çok alınan ve alıma ihtiyaç duyulan bir metal grubundadır çinko.

Çinko alan yerler, İstanbul da çinko hurdacısı, en iyi fiyat veren çinko hurdacısı gibi aramaların karşılığı olarak direkt bizler çıkmaktayız. İstanbul hurdacılar arasında adımızı yaptığımız dürüst işler sayesinde duyurduk. Herkes bizi bu kadar tanıyor, tercih ediyor siz hala duymadınız mı? Olsun geç olsun da güç olmasın demişler. Bundan sonra çinko hurdalarınız için tek ve doğru adres bizleriz.

İstanbul da ilk olarak Avrupa yakasın da Fatih ilçesinde Anadolu yakasında da Üsküdar  ilçesinde başladık ve şuan İstanbul’un  her  kesiminden çinko hurda alımları yapmaktayız. Köklü bir hurdacı firması olarak varlığımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.  Firma olarak günden güne değişmekte ve gelişmekteyiz. Gelin sizde bizimle birlikte bu değişim ve gelişimin bir parçası olun. Sizin de bir katkınız olsun.

Hurda Çinko Alan Firmalar

Sizler elinizde bulunan miktarı ne kadar olursa olsun çinko hurdalarınız için bizleri arayın ondan sonraki nakliye, tartım gibi işleri siz hiç elinizi dahi sürmeden bizler ekibimiz ile birlikte yapalım. Ondan sonra da sizlere ederi ne kadarsa onu nakit olarak verelim.

En güncel fiyat belirlenerek hurdalarınız tartılır ona göre fiyat biçilir ve anında elden nakit olarak ödemesi yapılır. Firmamız alanında usta, iyi bir ekip, iş birliğinin önemi bilinip iş birliği ile ekip çerçevesinde hurda nakliye, tartım, boşaltım işlemleri yapılmaktadır. Yaptığımız hurda alım satımlarının aksamaması için yeterli sayıda eleman ile çalışmaktayız.

Çinko hurdalarınız için sitemizde yer alan telefon numarasını arayarak ister konuşup bilgi alabilir, isterseniz de whatsapptan çinko hurdalarınızın fotoğrafını çekip bilgi alıp ondan sonra da satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmanız gereken bu kadar basitken ve de sonunda sizin karlı çıkacağınız bir alım satım işlemi olacağını önceden sizlere söylüyorken gelin sizler de çinko hurdalarınız için seçiminiz biz olalım. Çinko hurdalarınız ile birlikte sizleri en yakın ve kısa zamanda bekliyoruz. Sağlıklı, mutlu günler dileriz. Çinko hurdası için en iyi fiyatlar ile adresten alım imkanımız vardır.