Hurda Demir

Hurda demir alanında en iyi fiyatı biz veriyoruz. Bu sözümüze inanıp inanmamak sizin seçiminiz. Belki bir kaçınızın aklında bir soru işareti belirecek. Nasıl, acaba mı? Gibi sorular aklınızda dönüp dolaşacak. Bütün bu soruların cevaplarını bulmak ve artık kafanızı rahatlatmak istiyorsanız sizi en kısa zaman da demir hurdalarınız ile beklemekteyiz.

İstanbul Avrupa yakasın da hurdacılar arasında Avcılar, Bağcılar,  Bakırköy, Başakşehir ilçelerinin demir hurda fiyatlarını belirleyen lider ve öncü firmalardanız. Biz bu kadar tanınıp, ünümüzü bu kadar kişiye duyurabildiysek size de duyurabiliriz. Yeter ki siz bizleri dinleyin ve demir hurdalarınızla birlikte bizlere gelin.  Ondan sonrası zaten çorap söküğü gibi kendiliğinden gelecektir.

İstanbul’un Avrupa yakasın da adımızı duyurduk, birkaç ilçenin demir hurdası fiyatlarını belirledik de Anadolu yakasında boş oturup, oraya bir şey yapmadık mı. Tabii ki yaptık.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan hurdacılar arasın da Pendik, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz ilçelerinin demir hurda fiyatlarını belirleyen bizleriz. Siz İstanbul’un hangi yakasın da olursanız olun biz sizleri demir hurdalarınız ile birlikte ağırlamaya, karşılamaya hazırız. Yeter ki bizleri tercih edin.

Hurda Demir Alan Hurdacı

Aklınız da demir hurda  fiyatı konusun da hiçbir şüphe olmasın. Bakın hem Avrupa hem de Anadolu yakalarının toplam da sekiz ilçesinin hurda demir fiyatlarını belirledik ve bundan sonra ki süreçte de belirlemeye devam edeceğiz. Güvenilmesek, beğenilmesek bir daha tercih edilmeyiz. Bu mantıkta düşünerek içinizi rahatlatabilirsiniz. Daha da olmadı siz demir hurdalarınız ile birlikte bize gelin biz sizin kafanızda olumsuz ya da anlamlandıramadığınız düşünceyi olumluya veya sizin lehinize çevirelim. Bu işten siz karlı çıkın.

Demir hurdalarınızın artık yanlış yerlere gidip daha fazla heba ve ziyan olmasına izin vermeyin. Buna bir dur deyin. Bunu da başarabilmek için yapmanız gereken tek şey demir hurdalarınızı bize getirmektir. Biz İstanbul demir hurdacılar olarak hem hurda hem de geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. Sizden aldığınız hurda demirleri geri dönüşüm alanında fabrikalarda işlemekteyiz. Siz demir hurdalarınızın satım işlemini yapıyorsunuz ve karşılığın da parasını alıp güle güle yiyorsunuz sizin bu alım satım da işiniz bitmiş oluyor. Fakat biz hurdacıların henüz daha bitmiyor. Dediğimiz gibi sizden aldığımız demir hurdalarını geri dönüşüm alanın da işliyor ve yeniden kullanılabilir formlara dönüştürüyoruz. Bundan önce parçalama işlemini yapıyoruz ki bu en fazla zamanımızı alıyor. Bu kadar uzun bir işlem ile uğraşıyoruz. Elimizdekiler hurda demir de olsa bir tek parçasının ziyan olmasına izin vermemek için canla başla çalışmaktayız.

Sizde iş birliği yapmak ve sonucunda yüzünüzün güleceği bir alım satım işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız bizleri tercih ediniz.