Hurda Krom

Krom hurdası diğer demir, alüminyum, çinko hurdalara göre bir tık değeri bulunur. Sebebi ise krom madeninin çıkartımı zor ve işlenmesi de bir o kadar zordur. Bu da o maden ve o madenden yapılacak eşyaları değerli kılmaktadır. Bu kadar değerli bir hurdayı da işten anlayan kişilere vermek satmak gerekir.

İstanbul hurdacı firması olarak kromun bu değerini çok iyi biliyor ve bu nedenle de firmamızda işinin ehli uzmanlar ve iyi çalışan elemanlarla birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

En iyi ve en güncel fiyatlar ile karşınıza çıkmaktayız. Firmamız her gün ve her hafta sonunda durum değerlendirmesi yaparak eksik yanlarımızı düşünür, sorgular bir sonraki hafta bunları tamamlayarak tam olarak sizlere en iyi en kaliteli hizmeti verecek bir şekilde karşınıza çıkarız. Gün bitimlerinde toplantılar, durum değerlendirmeleri yapmaktayız. Bütün bunları yapmaktaki amacımız ve maksadımız siz değerli müşterilerimize iyi bir hizmet verebilmek içindir. Ve neredeydik şuan nereye geldik diye de kendimizi sorgulamaktayız. Bu sayede firmamız İstanbul hurdacılar arasında en göze çarpan firma olmaktadır.

Fiyatlar hem piyasayla hem de kromun çeşidi ile farklılık göstermektedir. Krom çeşidi derken tam olarak neyden bahsediyoruz hemen söyleyelim. Krom iki çeşittir. Bunlar 310 ve 430 sınıfıdır. Bunlardan 310 sınıfında olan krom yüksek değerdedir.  Burada önemli olan bu çeşitte ki kromu bulmak değil krom hurdasını doğru adrese satabilmek, ulaştırabilmektir. Sizler elinizde bulunan krom hurdalarınız için bizleri arayın bizler gelip yerinden alım satım işlemimizi gerçekleştirip nakit olarak ücretinizi size ödeyelim. Gelin hep birlikte krom hurdalarını doğru adrese ulaştıralım ve doğru ellerde yeniden kullanıma kavuşturulsun.

Hurda Krom Paslanmaz Hurdası Alımlarımız

İstanbul’un Avrupa yakasın da krom hurdası aldığımız ilçeler;

Avcılar, Başakşehir,  Beylikdüzü, Güngören, Kağıthane, Eyüp, Silivri

İstanbul’un Anadolu yakasın da krom hurdası aldığımız ilçeler;   

Çekmeköy, Kadıköy,  Ümraniye, Kartal, Tuzla, Şile, Maltepe

Krom hurdasından yana hurdacınız sizin de bizler olalım. Zarara uğramamak için sizler de bizleri tercih ediniz. Krom hurdasına en iyi fiyatı veren firmamız bu kadar çalışıp sizler için en iyisini istemektedir. Buradan sizlere sesleniyor. Sizler de bizim bu sesimize kulak verip bizleri tercih ediniz ve artık krom hurdalarının ziyan, heba olmasına dur diyelim. Hem krom hurdalarını bu dertten kurtaralım hem de sizler krom hurdalarınızdan artık eksik, yanlış para almayın tam ederi karşılığını alın ve sizin de yüzünüz gülsün. Mutlu bir alım satım işlemi için sizleri krom hurdalarınızla birlikte beklemekteyiz. Krom hurdası alım yaptığımız yerleri yukarıda belirttik buralardan hangisine yakınsanız herhangi birine gidebilirsiniz. Yer hiç fark etmez önemli olan krom hurdalarınız için tercihinizin biz olması. İyi günler dileriz. Krom hurdası alımlarımız devam ediyor. Hurda paslanmaz krom için en iyi fiyatlar ile yerinizde alım yapıyoruz.