çatalca hurdacı

Hurda Kablo

Stokladığınız, bir gün lazım olur diye bir yerlere kaldırıp sakladığınız kablolarınızı satmanın artık vakti geldi. Artık boş yere yer işgal etmesine son verip kablo hurdası diye onları nitelendirip bize satabilirsiniz. Ederi karşılığı kuruşu kuruşuna sizlere ödenmektedir. Hurda fiyatı konusun da hiç şüpheniz olmasın. İstanbul’un her semtinden hurda kablo alımları yapmaktayız. Büyük bir firma ve geniş kitlelere sahibiz. Sizler için daha da büyümeye ve faydalı olmaya devam ediyoruz.

İlk öncelikle sizlere şu sorunun cevabını vererek başlamak istiyoruz. Hurda kablo fiyatı nedir, ne kadardır sorusu. Evet kısa ve net olarak bu soruya şöyle bir cevap verebiliriz. Eliniz de bulunan kablo çeşidine göre hurda fiyatı artmaktadır. Yani elinizdeki kablo çeşidi her ne ise o ölçü de fiyatlar şekillenmektedir. Kablo çeşitleri de tek damar, enerji kablosu, çelik zırhlı kablo, ptt kablosu, vb. Örneğin elektrik sektörün de kullanılan kabloların içerisin de bakır vardır. Ki bakır en önemli metal ve hurda çeşitlerinden birisidir. Hem alıcısına hem satıcısına büyük işler kazandırmaktadır. Geri dönüşüm alanın da bakırın önemi büyüktür. Bu yüzden bazı hurdacılar sadece bakır hurda kablo alımı yapmaktadır. Biz hem hurdacı hem de bir geri dönüşümcü olarak hizmet verdiğimiz için kablo hurdası çeşidi ayrımı yapmamaktayız. Rakip hurdacılar arasın da en iyi fiyatı bizim firmamız vermektedir. Siz de kablo hurda konusun da en iyi fiyatı almak istiyorsanız bizleri tercih ediniz.

Size ufak bir tüyo da verelim. Kablo hurdalarınızın değerini yükseltmek ve beraberin de fiyatını artırmak istiyorsanız kablo soyma işlemi yapabilirsiniz. Ve hatta bir tüyo daha size soyduğunuz kısım plastik olarak geçmektedir. Onu da ayrı olarak satabilirsiniz. Hem kablo içi hem de kablo dışından ayrı ayrı para kazanabilirsiniz. Ya da yok ben yapamam, kim uğraşacak derseniz de direkt öylece bütün kablo halinde de satabilirsiniz. Seçim tamamiyle sizlere aittir.

Hurda Kablo Satın Alıyoruz

İstanbul hurdacı firması olarak amacımız siz değerli müşterilerimize güler yüzlü, kaliteli, müşteri memnuniyeti yüksek, dürüst bir hizmet sunmak. Bir kere geldiğiniz de alım satım işlemi gerçekleştirdiğiniz de sürekli bizleri tercih edeceğinize inanıyor ve sizleri de inandırmak istiyoruz. Yaptığımız alım satım işleminin devamlı ve sürekli olması istiyoruz.

Sigaranın bağımlılık yaptığı gibi bizde hurdalara verdiğimiz fiyat ile bağımlılık yapıyoruz. Yalnız sigara kötü bağımlılık, bizimkisi ise iyi bağımlılık. Buranın altını çizelim özellikle de belirtelim. Biz sizleri her daim İstanbul’un neresinde olursanız olun bekliyoruz. Siz de kablolarınız ile ister kendiniz gelin isterseniz de bizi arayın bizler gelip alalım.

Yıkılacak, yıkım emri verilmiş bir bina yapınız varsa da bizleri arayabilirsiniz. Buralardan da firmamız kablo sökümünü bizzat kendimiz yapıp ücretini yine sizlere anında nakit olarak vermekteyiz. Böyle bir kolaylık ve hizmeti sizlere firma olarak sağlamış bulunmaktayız. İşinde başarılı tuttuğunu koparan bir ekip ile çalışmaktayız.

Yapmanız gerek basit. Bizleri aramak ya da yerimizde ziyaret etmek. Kablo hurdası geri dönüşümü için adrese hurdacı ekiplerimizi gönderiyoruz.

Hurda Kablo

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.